Меню Закрити

Семінар для директорів опорних закладів освіти з управлінської діяльності

_DSC074510 квітня 2019 року відбувся обласний семінар директорів опорних закладів з управлінської діяльності на тему «Роль директора-менеджера освіти в системі управління Новою українською школою в умовах децентралізації» на базі Семенівської гімназії №2 та Семенівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 Семенівської міської ради .

У роботі семінару взяли участь Усік І.А., завідувач відділу керівних кадрів та координації діяльності методичних кабінетів (центрів),  Баришовець Н.П, методист відділу керівних кадрів та координації діяльності методичних кабінетів (центрів), Деденко С.І., голова Семенівської міської ради, Кресс О.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради, які акцентували увагу на ролі органів місцевого самоврядування у формуванні освітньої політики в ОТГ, стані та перспективах розвитку освіти у громаді. Сергій Іванович запевнив присутніх у тому, що керівництво громади робить усе для створення нового освітнього простору – складової сучасного освітнього середовища. Олена Вікторівна детально розкрила роботу освітньої галузі ОТГ.

Касилова К. М., директор Семенівської гімназії №2 Семенівської міської ради, презентувала заклад освіти як інноваційне середовище для розвитку особистості, зосередила увагу на організації управління в умовах НУШ, представила разом з колегами вернісаж творчих уроків природничо – математичного напрямку з використанням інформаційно-комунікативних технологій.

Лозовська Л. М., директор Семенівського ЗЗСО І – ІІІ ст. №3 Семенівської міської ради звернула увагу на створення нового освітнього простору в опорному закладі для дітей з особливими освітніми потребами.

Учасникам заходу було представлено напрямки інноваційної діяльності Школи сприяння здоров’ю.

У роботі семінару взяли участь 29 представників з районів, міст та об’єднаних територіальних громад області (9 – з опорних шкіл районів, міст, 20 – з ОТГ).

_DSC0616

_DSC0626

_DSC0628

_DSC0632

_DSC0637

_DSC0668

_DSC0713

_DSC0745