Обласний фестиваль дитячих театральних колективів «те-Арт-соціо». Локація друга – Чернігів

113 квітня 2019 року в Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва панувала атмосфера позитиву, творчості та натхнення! Другий день фестивалю «те-Арт-соціо» було проведено в Чернігові. Юні актори – учасники дитячих театральних колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти – представили вистави на соціальну тематику.

Серед учасників заходу театральні колективи: «Сузірʼя» Ріпкинського районного Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Сергій Коваль), «Мрія» Чернігівського колегіуму №11 (керівники Лілія Милиця, Клара Мурашко), «Вогні рампи» Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 Чернігівської міської ради (керівник Лариса Кирюша), «Мрія» Чернігівської гімназії №31 гуманітарно-естетичного профілю (керівник Оксана Коломієць), «Червоні вітрила» Киселівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Менської міської ради (керівник Тетяна Авраменко), «Мистецтво слова» Семенівської гімназії №2 Семенівської міської ради (керівник Антоніна Жукуляк), «Драйв» Костобобрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (керівник Лариса Перекута), «СТеМ» КПНЗ Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва (керівник Антоніна Харитоненко), «213» Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді (керівник Євгеній Сидоренко), «Премʼєра» КЗ «Городнянського ліцею» (керівник Світлана Мура), драматичний гурток Корюківського Центру дитячої та юнацької творчості Корюківської міської ради (керівник Тетяна Кошель).

Дякуємо Чернігівському обласному Палацу дітей та юнацтва за організацію належних умов для проведення заходу.

Переглянути вистави переможців фестивалю педагоги зможуть під час обласного семінару, який відбудеться наприкінці вересня 2019 року на базі ЧОІППО імені К.Д. Ушинського та Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва.