Шановні колеги!

Цієї суботи в Києві стартує курс Teaching Young Learners Course, рівень Foundation.

Поспішайте записатися! Серед перших 10 учасників, що замовлять курс, ми розіграємо книгу Скота Торнбері “30 Language Teaching Methods”.

Цей самий курс стартує 5-7 липня у м. Хмельницький!
Деталі за посиланням >>>

Незабаром чекайте на дати старту курсу у Одесі, Чернігові, Харкові, Луцьку, Тернополі. Реєструйтеся за посиланням та займайте перші місця у групах.

Подробиці

Детальніше про систему професійного вдосконалення від Тренінгового центру «Лінгвіст» можна дізнатися під час безкоштовного вебінару, який проведе академічна директорка Тренінгового центру «Лінгвіст» Світлана Дроботенко 25 червня 2019 року о 15-00.

Також Ви можете пройти тест та перевірити свої знання з мови та методики.

Пройти тест

Реєстрація

Можливо, Ви готові до більшої пригоди? Ще є час потрапити на Teacher Training Course у Кембриджському Університеті.
Літня школа в Ужгороді Літня школа
у Кам’янець-Подільському
Зайняти місце Зайняти місце

З 11 серпня стартують такі двотижневі програми:

• Becoming a Teacher Trainer
  • Contemporary English
  • Creativity in the Classroom
  • Educational Technology Today
  • Language Improvement for Teachers
  • Teaching Exam Classes

У вартість програми входить підготовка до іспиту ТКТ. Сам іспит можна буде скласти в Кембриджі за 38 фунтів.

Реєструйтеся за посиланням

Якщо ж цього літа Ви не плануєте поїздку до Англії, то пропонуємо Вам пройти Кембриджські онлайн-курси:

English for the Teacher

Grammar for Teachers: Language Awareness

Understanding Assessment

Бажаємо Вам творчого натхнення цього літа!