Меню Закрити

Про проведення заходів із питань кібербезпеки

56Інформуємо, що Програма мережних академій Cisco, заклади вищої освіти України у співпраці з ГО «Центр кращого інтернету», за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» запрошують педагогів із інформатики закладів загальної середньої освіти разом із учнями взяти участь в ініціативі «CyberSecurity Step-by-Step 2019-2020» з метою підвищення освіченості з питань безпечного використання цифрових технологій.

Учні навчатимуться з курсу «Вступ до кібербезпеки» під керівництвом педагогів закладів освіти. Курс розроблено компанією Cisco, схвалений Міністерством освіти і науки України для викладання в закладах загальної середньої освіти, розрахований на 17 академічних годин. Набуті знання учні можуть проявити на Всеукраїнських змаганнях «Cisco Кіберзмаг – 2020», які відбудуться у лютому-березні 2020 року в два етапи: онлайн та очно.

Учні, які успішно закінчать навчання з курсу, матимуть можливість продовжити навчання дистанційно на курсі академій Cisco наступного рівня складності «Основи кібербезпеки» та отримати практичний досвід під час майстер-класів. Курс читатимуть викладачі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя та Черкаського державного технологічного університету. Програмою курсів передбачені дистанційні сесії запитань та відповідей.

Педагогів запрошують пройти дистанційне навчання для викладання курсу «Вступ до кібербезпеки» за рахунок гранту Фонду Спільноти Кремнієвої долини.

Реєстрація триватиме з 16 по 22 вересня, навчання закінчиться – 15 жовтня 2019 року.

Навчання для педагогів та учнів безкоштовне.

Більш детальна інформація розміщена на сайті https://cybersecurity-step-by-step-2019.ztu.edu.ua.

Лист ІМЗО України від 10.09.2019 №22.1/10-3029 «Про проведення заходів з питань кібербезпеки»