Меню Закрити

Про проведення фінального етапу XV Всеукраїнського учнівського турніру юних економістів

економВід 28 жовтня до 01 листопада 2019 року в місті Харкові відбудеться фінальний етап XV Всеукраїнського турніру юних економістів.

До участі запрошуються команди у складі 3-5 учнів 9-11 класів у супроводі керівника команди. Команда учнів очолюється капітаном, який є офіційним представником команди під час проведення турніру.

Заявку на участь у турнірі просимо надіслати до 18 жовтня 2019 року на електронну адресу КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»: center_ekspert@ukr.net з позначкою «Всеукраїнський турнір юних економістів».

У заявці на участь у турнірі необхідно вказати такі дані по кожному учаснику:

– прізвище, ім’я, по батькові;

– рік народження;

– клас навчання;

– повну назву навчального закладу кожного члена команди;

– прізвище, ім’я, по батькові, посаду, телефон (робочий і мобільний) керівника команди.

Оригінал заявки (завірений керівником установи, яка направляє команду) подається в оргкомітет турніру під час реєстрації команди.

Турнір проводиться на засадах самофінансування. Оскільки в організації турніру задіяні різні заклади, то встановлений оргкомітетом внесок у розмірі 1300 грн. (одна тисяча триста гривень) за кожного учасника команди та керівника вноситься готівкою під час реєстрації команд. Сума внесків враховує витрати учасників на проживання (4 доби), триразове харчування (5 днів), канцелярське приладдя, технічне обслуговування, нагородження учасників.

Учням ‑ членам команд необхідно мати при собі: паспорт або свідоцтво про народження, учнівський квиток, довідку про стан здоров’я та довідку від лікаря-епідеміолога, завірені печаткою, копію довідки ДПІ про присвоєння ідентифікаційного коду; керівникам команд – паспорт, копію довідки ДПІ про присвоєння ідентифікаційного коду, завірену копію наказу про відрядження (з пунктом, яким встановлюється відповідальність супроводжуючих осіб за життя, здоров’я та поведінку членів команд).

Реєстрація та розміщення учасників турніру 28.10.2019 буде проводитись у приміщенні КЗ «Харківська спеціальна школа № 8» Харківської обласної ради» (м. Харків, вул. Василя Мельникова, 10/5). Проїзд від залізничного вокзалу метрополітеном до станції «Палац спорту».

Для організованої зустрічі та розміщення команд, членів журі та оргкомітету просимо до 18 жовтня 2019 року надіслати інформацію за адресою center_ekspert@ukr.net:

– вид транспорту дату і час прибуття номер потягу, вагона,

– прізвище ім’я по батькові, номер мобільного телефону керівника команди,

– дату і час від’їзду.

Просимо придбати квитки на зворотній шлях.

Відповідно до програми турніру оргкомітетом встановлено:

* Урочисте відкриття турніру ‑ 28.10.2019 р. о 16.00 год.

* Закриття турніру ‑ 01.11.2019 р. о 16.00 год.

* Від’їзд команд ‑ 01.11.2019 р. після 17.00 год.

Телефони для довідок:

(057) 731-27-01, (067) 645-92-53, (066) 720-91-32 – Носик Наталя Дмитрівна, методист Центру методичної та аналітичної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Лист КВНЗ “Харьківська академія неперервної освіти” від 09.10.2019 №1021 “Про проведення фінального етапу XV Всеукраїнського учнівського турніру юних економістів”