Меню Закрити

Участь у Всеукраїнській конференції «Безпечна і дружня до дитини школа в контексті реформи НУШ»

____.8-10.108 – 10 жовтня у м. Києві  директор Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області Олена Антоненко  взяла участь у Всеукраїнській конференції «Безпечна і дружня до дитини школа в контексті реформи «НУШ». Почесними учасниками Всеукраїнської конференції стали представники Міністерства освіти і науки, відповідних міністерств та відомств, департаментів освіти та науки обласних та Київської міської держадміністрації. Мета конференції:  ознайомитися з результатами моделювання концепції «Безпечна і дружня до дитини школа» (БДДШ) у пілотних навчальних закладах, а також визначити подальші напрямки і пріоритетні заходи, які допоможуть іншим освітнім закладам України перейняти позитивний досвід.

В рамках конференції було проведено Міжсекторальний круглий стіл «Попередження та реагування на випадки насильства і боулінгу в закладах освіти» та тренінг «Створення безпечного і сприятливого середовища в школах». Досвідом формування безпечного освітнього простору поділилися представники ЮНІСЕФ у Республіці Хорватія. Власну точку зору на проблему презентували учнівська та студентська молодь, а також вітчизняні і міжнародні організації. Модераторами виступили Олена Сакович, керівниця сектору освіти, ЮНІСЕФ та Світлана Фіцайло, заступниця начальника відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин.

Актуальною залишається профілактика булінгу та поширення відновних практик у закладах освіти, про що зазначила у своєму виступі Ольга Флярковська, начальник відділу психологічного супроводу та соціально-педагогічної роботи, доцентка кафедри державної служби та менеджменту освіти ДНУ Інститут модернізації змісту освіти. Ольга Флярковська наголосила на важливості налагодженої співпраці працівників психологічної служби з педагогічними працівниками та батьками у питанні профілактики насильства у освітньому середовищі та збереженні психологічного здоров’я здобувачів освіти.

____.8.10

____.8-10.10

___________ 8.10.19