Участь в обласній науково-практичній конференції «Протидія домашньому насильству: реалії і перспективи»

IMG_20191025_11351724 жовтня 2019 року Антоненко Олена Михайлівна, директор Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області взяла участь в обласній науково-практичній конференції «Протидія домашньому насильству: реалії і перспективи».  Конференція проходила на базі Чернігівського національного технологічного університету у рамках реалізації проекту Чернігівської ОДА «Домашнє насильство: соціологічний аналіз явища в Чернігівській області». Метою конференції було інформування учасників щодо факторів виникнення та організації профілактики домашнього насильства. У ході роботи дискусійних панелей  обговорювалися питання щодо утвердження ненасильницької ідеології в суспільстві; соціально-правового захисту жертв домашнього насильства в вітчизняній та світовій практиці; організація та здійснення соціально-психологічної роботи з особами (у тому числі неповнолітніми) які постраждали від насильницької поведінки в сім’ї та з особами, які вчиняють насильницькі дії.

Модератором заходу була Кальницька Катерина, канд. психол. наук, доцент, завідувач кафедри організації соціально-психологічної допомоги населенню Чернігівського національного технологічного університету, яка представила результати дослідження «Соціологічний аналіз явища домашнього насильства в Чернігівській області». До участі у конференції було запрошено: Васютинського Вадима, доктора психол. наук, професора, завідувача  лабораторії психології мас та спільнот Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, Бевз Галину, доктора психол. наук, доцента, завідувача Лабораторії психології спілкування, Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, Наталію Коломієць, доктора юридичних наук, доцента, професора, завідувачки кафедри кримінального права ЧНТУ та інші фахівці з питань соціально-правого захисту та соціально-психологічної роботи.

Практичною складовою заходу стали майстер-класи фахівців Арт-терапевтичної асоціації Олени Вознесенської та Оксани Скнар.

IMG_20191024_100947

IMG_20191024_095450