Меню Закрити

Про проведення конференції «Змагання з моделювання «розумних» пристроїв «STEAM-House»: результати І етапу»

Повідомляємо, що 08 листопада 2019 року буде проведена конференція «Змагання з моделювання «розумних» пристроїв «STEAM-House»: результати І етапу».

До участі запрошуються керівники та педагогічні працівники закладів освіти, які зацікавлені в заході. Витрати на відрядження – за рахунок сторони, що відряджає. Для участі необхідно зареєструватися до 01 листопада 2019 року за формою: bit.ly/STEAMHOUSE.

Конференція відбудеться 08 листопада 2019 року за адресою: м. Київ, вул. Академіка Глушкова, 1 ВДНГ, Kyiv Smart City Hub. Початок реєстрації о 9:00, тривалість заходу: 10:00 – 15:00.

Змагання “STEAM-House” — це захід, покликаний сприяти розвитку технологічної компетентності, дослідницьких та творчих навичок учнів, навичок проектної діяльності, розвитку інтелектуального потенціалу України. Змагання проводяться у таких номінаціях:

–   номінація “IoT” – Інтернет речей (Internet of Things – IoT);

–   номінація “Smart gadgets” – розумні пристрої;

–   номінація “Smart City” – розумне місто.

«Розумні» пристрої — це запрограмовані на виконання однієї або кількох функцій електронні автоматизовані пристрої з елементами штучного інтелекту, що можуть бути частиною «розумного» міста, будинку, господарства, виробництва або інтернет речей.

Лист ІМЗО від 25.10.2019 № 22.1/10-4028 “Про проведення конференції “Змагання з моделювання “розумних” пристроїв “STEAM-House”: результати І етапу”