Меню Закрити

Deutsch in der Grundschule: Fertigkeitstraining mit digitalen Medien unter Berücksichtigung der didaktisch-methodischen Prinzipien

За сприяння Міністерства освіти і науки України та Goethe-Institut в Україні у період від 29 до 31 жовтня 2019 року на базі Чернігівського ОІППО імені К.Д.Ушинського відбувся методико-дидактичний семінар із теми «Викладання німецької мови в 3 – 4 класах за допомогою ІКТ» для вчителів, які навчатимуть учнів третього класу за новим Державним стандартом початкової освіти у 2020/2021 навчальному році.

Вісім учителів закладів загальної середньої освіти Борзнянського, Козелецького, Новгород-Сіверського районів, Комарівської та Плисківської об’єднаних територіальних громад підвищили фахову майстерність щодо практичного застосування інформаційно-комунікаційних технологій у початковій школі.

У ході проведення методико-дидактичного семінару вчителі опрацювали питання планування уроку, рефлексії процесу навчання та викладання німецької мови з використанням цифрових технологій та цифрових мультимедійних засобів.

Учасники семінару отримали практичні поради щодо використання сучасних мобільних додатків (Foto-App, Audio-App, Video-App, Mind Map-App, Kahoot!, Pic Collage, Qiuzlet live, Wortwolke, LearningApps). Презентована навчальна онлайн платформа «Deutsch in der Grundschule» та освітній ресурс «Kinderuni».

Референт методико-дидактичного семінару, мультиплікатор Гете-Інституту в Україні − Лілія Одінцова.

Учасники отримають сертифікат Гете-Інституту в Україні.

Інформація підготовлена

методистом відділу

суспільно-гуманітарних дисциплін                           Лілією Одінцовою

https://www.goethe.de/ins/ua/de/spr/unt/vdl.cfm?fuseaction=events.detail&event_id=21673775