Семінар-тренінг для вчителів англійської мови міста Чернігова

07 листопада на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського відбувся семінар-тренінг із проблеми «Підготування здобувачів освіти 10 – 11 класів до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови».

У заході взяли участь двадцять дев’ять учителів англійської мови закладів загальної середньої освіти міста Чернігова, методист із іноземної мови методичного центу управління освіти Чернігівської міської ради.

Тренінг проводили Надія Кресан та Світлана Афанасова, учителі англійської мови Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради Чернігівської області при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя, екзаменатори, які перевіряють завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю  зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.

Учителі міста Чернігова отримали корисні методичні поради.

Інформація підготовлена

методистом відділу

суспільно-гуманітарних дисциплін                              Євгенією Булгаковою

Writing Letters