Об’єдналися навколо рідної мови

Гарною традицією на честь Дня української писемності та мови стало проведення Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності із метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури.

«Спіймали хвилі» Українського радіо й науково-педагогічні та педагогічні працівники Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, слухачі курсів підвищення кваліфікації, долучившись до флешмобу й написавши ХІХ Всеукраїнський радіодиктант «Від бересту – до «цифри».

Охочі надіслали свої роботи на електронну скриньку «UA: Українське радіо». Усі учасники заходу змогли здійснити роботу над помилками, уважно прослухавши в прямому ефірі коментарі автора тексту диктанту Олександра Авраменка, доцента Київського університету імені Бориса Грінченка.

Єднання навколо української мови відбулося!

Від бересту – до “цифри”