Відкриття ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Традиційно в День української писемності та мови в усіх регіонах нашої держави відбувається урочисте відкриття Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Метою конкурсу є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання в молодого покоління українців поваги до мови та традицій свого народу.

8 листопада в закладах освіти області відбулось відкриття  ювілейного ХХ  Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика.

Активна участь учнівської  молоді в конкурсі свідчить про масштабність проведення змагання, бажання дітей та підлітків удосконалювати свої знання з рідної мови, спілкуватися українською з усіма, хто тільки її розуміє, для утвердження самих себе, своєї державності.

За два десятиліття  свого проведення конкурс, започаткований відомим меценатом і українським патріотом Петром Яциком, набув неабиякої популярності й престижу серед учнів та педагогів області, перетворившись на свято, що утверджує безсмертя рідної мови.

м. Ніжин
Носівський район