Меню Закрити

Вебінар з медіаграмотності для вчителів англійської мови у старшій школі

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас відвідати безкоштовний вебінар  «Media Literacy in English Language Teaching: Why and How?” від видавництва «Лібра Терра», що відбудеться 16 листопада об 11:00.

РЕЄСТРАЦІЯ за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/13GgaWa-dlYZ-Ab1sZINyyh7mX5b7xM1PmhKwAM53c8Y/edit?usp=sharing  

Медіаграмотність і вміння аналізувати інформацію – це  життєво необхідний навик для учнів XXI століття. В українських реаліях для розвитку уміння критично оцінювати засоби масової інформації необхідна інтеграція медіаосвітніх елементів у навчальні дисципліни.

Як допомогти вчителям англійської мови виробити в учнів «інформаційну імунну систему»? Яким чином розібратись у нескінченному потоці фейків та інформаційної пропаганди? Які медіа-інструменти можна використати для навчання англійської мови у старшій школі?

Секретами поділиться Ольга Тимчак, методист видавництва «Лібра Терра», фасилітатор курсу “English for Media Literacy”, учасник програми “Ukraine Media Partnership Program” (IREX/UMPP).

Під час вебінару ви ознайомитесь із практичними вправами на аналіз медіа-матеріалів та медіа-ресурсами для викладання англійської мови у старшій школі.

Скористайтесь можливістю долучитись до нашого вебінару!

Коли? У суботу, 16 листопада об 11:00.

Усі зареєстровані учасники онлайн-трансляції отримають сертифікат від видавництва «Лібра Терра» (1 академічна година).

РЕЄСТРАЦІЯ за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/13GgaWa-dlYZ-Ab1sZINyyh7mX5b7xM1PmhKwAM53c8Y/edit?usp=sharing

До зустрічі на вебінарі!

З повагою,

методист видавництва «Лібра Терра»

Ольга Тимчак