Інформація про засідання науково-методичної ради ЧОІППО імені К.Д.Ушинського

28 листопада 2019 року відбулося чергове засідання науково-методичної ради ЧОІППО імені К.Д.Ушинського.

Барищовець Н. П., методист відділу керівних кадрів та координації діяльності методичної кабінетів (центрів) презентувала досвід роботи Лізіної Л. О., директора Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Корюківської міської ради, з проблеми «Модернізація управлінської діяльності в умовах упровадження нової української школи». Цікавим, насиченим фактичним матеріалом був виступ Лариси Олександрівни, директора Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Корюківської міської ради.

Смірнова О.М., методист відділу природничо-математичних дисциплін, представила присутнім досвід роботи Крутченко Н. А.,  вчителя інформатики Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Ріпкинського району, з проблеми «Акмеологічний підхід до формування інформаційної компетентності учнів на уроках інформатики». Наталія Анатоліївна розкрила свої творчі напрацювання з формування інформаційної компетентності учнів на уроках інформатики.

Злобіна О.О., завідувач відділу виховної роботи та здорового способу життя розкрила досвід роботи Ситенької В. А., заступника директора з виховної роботи Корюківської гімназії Корюківської міської ради з проблеми «Формування соціальної та громадянської компетентностей – пріоритетний напрям у вихованні особистості учня». Валентина Анатоліївна, заступник директора з виховної роботи Корюківської гімназії Корюківської міської ради, презентувала присутнім сучасні форми та методи формування соціальної та громадянської компетентностей учнів.

Красногор Т. Ф., методист відділу дошкільної та початкової освіти, розповіла присутнім про перебіг експериментальної роботи з теми «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в навчально-виховний процес» на базі Чайкинського НВК Новгород-Сіверської районної ради. Нємцев Г. А, директор Чайкинського НВК Новгород-Сіверської районної ради, представив членам науково-методичної ради матеріали щодо діяльності закладу з реалізації основних напрямів експериментальної роботи.

Покришень Д.А., завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін та інформаційно-комунікаційних технологій в освіті та Давиденко П.А., старший викладач кафедри природничо-математичних дисциплін та інформаційно-комунікаційних технологій в освіті, підготували із носіями досвіду відеопрезентації у форматі інтерв’ю.

Члени науково-методичної ради схвалили та рекомендували до використання в практичній діяльності педагогічними працівниками області 8 методичних рекомендацій, 8 програм гуртків закладів позашкільної освіти.

Секретар НМР                                                            Тетяна  ПРИГОДІЙ