Меню Закрити

Обмін досвідом фахівців психологічної служби системи освіти та психологів пенітенціарної служби

24 грудня 2019 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського для офіцерів курсів підвищення кваліфікації, психологів відділів соціально-виховної та психологічної роботи установ виконання покарань і слідчих ізоляторів ДКВС України організовано зустріч з метою обміну досвідом з працівниками Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області.

Директор Центру Олена Антоненко ознайомила присутніх з основними напрямками психологічного супроводу учасників освітнього процесу, структурою та завданнями психологічної служби системи освіти. Під час обговорення було визначено низку напрямків та проблем, які є спільними для психологічних служб обох структур щодо надання психологічної допомоги своїм цільовим групам. Зокрема, актуальними є профілактичні та корекційні заходи стосовно формування навичок вирішення конфліктів ненасильницьким шляхом, саморегуляції та соціальної адаптивності.

Методист Центру Ірина Лісовецька провела заняття «Ресурсні техніки у роботі психолога». Висвітлила досвід роботи щодо соціальної реабілітації та психологічної допомоги сім’ям учасників бойових дій. Ознайомила психологів з основними проблемами, з якими стикається воїн АТО, їх рідні та діти в період соціалізації, яких правил слід дотримуватися в роботі з означеною категорією осіб.

Навчально-методичний центр психологічної служби

у системі освіти Чернігівської області