Меню Закрити

Навчальний семінар для педагогічних працівників Чернігівського дошкільного навчального закладу № 23 для дітей з вадами зору Чернігівської міської ради «Формування безпечної поведінки здобувачів освіти за профілактичною програмою «Навчіть дитину захищатися»

24 січня 2020 року на базі Чернігівського дошкільного навчального закладу № 23 для дітей з вадами зору Чернігівської міської ради методистом Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області Дрозд Оленою проведено навчальний семінар для педагогічних працівників Чернігівського дошкільного навчального закладу № 23 для дітей з вадами зору Чернігівської міської ради за Програмою Міністерства освіти і науки України, Українського фонду «Благополуччя дітей» «Формування навичок безпечної поведінки. «Навчіть дитину захищатися».

Програма «Навчіть дитину захищатися» спрямована на формування у дітей 4-9 років життєво необхідних знань й умінь щодо захисту від можливої небезпеки та ризиків у взаємодії як з дорослими, так і з ровесниками. Програма складається із інтерактивних ігор, бесід та казок присвячених ознайомленню дорослих та дітей з основними правилами безпечної поведінки. Запропоновані правила стосуються того, які ситуації та сигнали у поведінці дитини повинні викликати тривогу дорослої людини. Учасникам навчання презентовано сценарії інтерактивних бесід, за програмою, обговорено та опрацьовано вправи спрямовані на профілактику безпечної поведінки дітей дошкільного віку.

У ході семінару Дрозд Оленою надані рекомендації щодо етапів проведення Програми у дошкільному освітньому закладі, налагодження взаємодії з батьками та дітьми, як важливого фактору ефективності впровадження програми та досягнення профілактичної мети.

Участь у навчальному семінарі взяло 11 педагогічних працівників.

Навчально-методичний центр психологічної служби

у системі освіти Чернігівської області