Відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

26 січня 2020 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови.

Сорок чотири здобувачі освіти  9  ̶ 11 класів зібралися у ліцеї № 15 міста Чернігова (директор Олена Жовтопляс) аби продемонструвати свої знання та вибороти першість у змаганні.

Із вітальним словом до учасників звернувся Віктор Довбня, проректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, доктор філософських наук, доцент. Віктор Миколайович   підкреслив необхідність вивчення іноземних мов у сучасному світі та побажав подальших перемог в опануванні німецької мови.

Надія Удовиченко, голова журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови, доцент кафедри німецької мови факультету іноземних мов Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, кандидат педагогічних наук, побажала школярам успішного проходження олімпіадних турів та позитивного налаштування на змагання.

Урочисту атмосферу для учасників заходу створили учні ліцею № 15.

До оцінювання робіт учасників були залучені вчителі німецької мови та науково-педагогічні працівники Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Національного університету « Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка.