Меню Закрити

Проведено вебінар з проблеми «Актуальні питання діяльності психологічної служби системи освіти області на 2020 рік»

30 січня 2020 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського Навчально-методичним центром психологічної служби у системі освіти Чернігівської області проведено обласний вебінар для методистів районних (міських) методичних кабінетів (центрів) місцевих органів управління освітою, які відповідають за питання психологічної служби, практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти області «Актуальні питання діяльності психологічної служби системи освіти області на 2020 рік».

У ході вебінару, Лисенко Іриною Василівною, проректором із науково-методичної роботи Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, канд. пед. наук, доцентом, було надано роз’яснення та коментарі щодо застосування Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників (постанова Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800), означено встановлення вимог щодо обсягу (кількості годин) підвищення кваліфікації педагогічних працівників (у тому числі працівників психологічної служби), необхідного для проходження чергової атестації. Іриною Василівною акцентовано увагу учасників на змісті та основних пунктах листа Міністерства освіти і науки України від 04.11.2019 № 1/9-683 «Щодо підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників».

Рябчун Ольга Василівна, завідувач відділу планування у системі підвищення кваліфікації, ознайомила учасників вебінару з особливостями підвищення кваліфікації фахівців психологічної служби на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського згідно з наказом Управління освіти і науки від 16.12.2019 р. № 361 «Про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 році». У ході виступу, було детально висвітлено алгоритм реєстрації слухачів, запропоновані на 2020 рік форми підвищення кваліфікації та надання документів про отримання освітніх послуг підвищення кваліфікації педагогічних працівників на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

Антоненко Олена Михайлівна, директор Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області ознайомила учасників з планом-графіком заходів підвищення кваліфікації для працівників психологічної служби системи освіти області на 2020 рік, анонсувала нові профілактичні програми, які мають гриф Міністерства освіти і науки України та навчання за якими мають можливість пройти практичні психологи та соціальні педагоги на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського у 2020 році.

Спікери надали вичерпні відповіді у межах компетентності на запитання учасників вебінару та отримали ряд пропозицій та побажань щодо заходів підвищення кваліфікації для працівників психологічної служби системи освіти області на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.