Інформація про проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

01 та 02 лютого 2020 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики на базі Чернігівського національного технологічного університету (ректор Шкарлет С. М.).

Юних програмістів вітали та побажали успіхів Анатолій Андрійович Заліський, ректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, кандидат філософських наук, доцент, Юрій Васильович Горошко, завідувач кафедри інформатики і обчислювальної техніки Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, доктор педагогічних наук, професор, Сергій Анатолійович Іванець, директор навчально-наукового інституту електронних та інформаційних технологій Чернігівського національного технологічного університету, кандидат технічних наук, доцент.

Згідно з листом Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 11.11.2019 № 22.1/10-4202 «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад за єдиними завданнями» обласний етап олімпіади з інформатики було проведено в два практичні тури за єдиними завданнями, укладеними Інститутом модернізації змісту освіти, з використанням центрального серверу прийому та перевірки учнівських робіт.

Загальна кількість учасників олімпіади з інформатики за рейтингом становила 195 осіб, за заявками – 80. Фактично в олімпіаді взяли участь 71 учнів.