Відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

2 лютого 2020 року на базі Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 Чернігівської міської ради (директор Н. Малец) відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії.

За заявками загальна кількість учнів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії становила 42 здобувачі освіти, фактична – 33.

Учасників олімпіади з астрономії привітали Ірина Лисенко, проректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського; Сергій Бондаренко, співголова журі  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії, учитель астрономії Прилуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 (ліцей № 7) Прилуцької міської ради.

Завдання ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії складені відповідно до методичних рекомендацій Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» та були орієнтовані на рівень складності ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. Учасникам олімпіади з астрономії були запропоновані завдання теоретичного та практичного турів. У теоретичному турі учні відповідали на тестові питання та розв’язували 5 задач; у практичному турі – 2 задачі на псевдоспостереження.