Інформація про проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

08 лютого 2020 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій на базі Чернігівського національного технологічного університету (ректор С. Шкарлет).

Учасників олімпіади вітали Віктор Довбня, проректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, доктор філософських наук, співголова оргкомітету обласного етапу олімпіад; Дмитро Покришень, голова журі ІІІ (обласного) етапу олімпіади з інформаційних технологій, завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін та інформаційно-комунікаційних технологій в освіті Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, кандидат педагогічних наук, доцент; Сергій Іванець, директор Навчально-наукового інституту електронних та інформаційних технологій Чернігівського національного технологічного університету, кандидат технічних наук, доцент.

Обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій було проведено за єдиними завданнями, укладеними Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти».

Загальна кількість учасників олімпіади з інформаційних технологій за рейтингом становила 153 учні, за заявками – 112. Фактично в олімпіаді взяли участь 102 здобувачі освіти.

Бажаємо учасникам олімпіади з інформаційних технологій  успіхів та інтелектуальних перемог!