Відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій)

8 – 9 лютого 2020 року на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» (ректор Носко М.О.) відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій).

Учасників олімпіади вітали Лисенко Ірина Василівна, проректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, кандидат педагогічних наук, доцент, Світлана Мазуренко, голова журі олімпіади з трудового навчання (технологій), доцент кафедри професійної освіти та безпеки життєдіяльності Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, кандидат педагогічних наук, Григорій Джевага, співголова журі олімпіади, доцент кафедри педагогіки, психології і методики технологічної освіти Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, кандидат педагогічних наук.

За заявками кількість учасників олімпіади з трудового навчання (технологій) становила 75 осіб. Фактично в олімпіаді взяли участь 63 учні 9 та 11 класів закладів загальної середньої освіти області (33 – з обслуговуючих видів праці та 30 – з технічних).

Завдання ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) були складені відповідно до методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України.