Відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

09 лютого 2020 року на базі Чернігівського ліцею №32 Чернігівської міської ради (директор Л. Тарасюк) відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

За заявками кількість учасників олімпіади з екології становила 55 осіб. Фактично в олімпіаді взяли участь 54 учні закладів загальної середньої освіти області (29 учнів 10 класів та 25 учнів 11 класів).

Учасникам олімпіади з екології були запропоновані теоретичні завдання, укладені предметно-методичною комісією з урахуванням методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України.

Учні захищали авторські науково-дослідницьких екологічні проекти. Захист відбувся у формі стендової сесії.

Учасників олімпіади привітали Лисенко І.В., проректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, кандидат педагогічних наук, доцент, Карпенко Ю.О., голова журі ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, завідувач кафедри екології та охорони природи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, кандидат біологічних наук, доцент.

Святковий настрій учасникам заходу створили вихованці Чернігівського ліцею №32 Чернігівської міської ради.