Меню Закрити

VII Всеукраїнський бізнес-турнір “Стратегія фірми–2020”

Оргкомітет VII Всеукраїнського бізнес-турніру “Стратегія фірми–2020” запрошує учнів (7-11 класів), їхніх батьків та вчителів взяти участь у масштабному дистанційному змаганні з управління smart-підприємствами.

Турнір проходить за ініціативи та патронату Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Компанії інтелектуальних технологій, представників бізнесу.

Участь у турнірі “Стратегії фірми” є абсолютно безкоштовною.

Турнір проводиться в декілька етапів: відбірковий (основний), півфінал, очний фінал. Переможці та фіналісти отримують почесні грамоти і призи від організаторів.

Зареєструватися для участі в заході можна до 21 лютого включно: https://forms.gle/JUECrbBjWhqYJmWu5

Всі групи учасників змагаються у відповідних 4-х лігах: учнівській, студентській, лізі наставників і сімейній.

Кожен учасник турніру створює власну компанію в середовищі турніру, бізнес-симуляторі ViAL+. Завдання — вивести підприємство в лідери ринку, досягнувши найкращих показників у порівнянні з компаніями конкурентів (інших учасників).

Метою турніру є допомога у формуванні компетентності підприємливості та фінансової грамотності, спонукання молоді до чіткого вибору професії, зокрема в економічній сфері, націлення її на ефективне навчання протягом життя, подальшу самореалізацію й отримання життєвого досвіду.

У ході змагання розвиваються уміння й навики аналізувати і знаходити рішення у складних ситуаціях, критичне мислення, креативність, емоційний інтелект, комунікаційні здібності молодих українців.

Положення про турнір: http://kint.com.ua/tmp/SF_general/Polozhennja_SF.pdf

Офіційна сторінкаhttp://kint.com.ua/ua/biznes-tour-stratehiia-firmy-20

Телефон Голови організаційного комітету:

+38(097)224-29-21, +38(050)-809-11-86  (Віталій Ярославович Паздрій, організатор і координатор турніру).

Лист ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” щодо VII Всеукраїнського бізнес-турніру “Стратегія фірми–2020”