Стартував фінальний етап другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Двадцять п’ятий рік поспіль проводиться всеукраїнський конкурс «Учитель року», який є традиційним змаганням із фахової майстерності, об’єднує вчителів-професіоналів, творчих та відкритих до нових знань, провідників розбудови Нової української школи.

12 лютого в Чернігівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського відбулося урочисте відкриття фінального етапу другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».

Із вітальним словом та найкращими побажаннями звернулася Олена Соронович, заступник голови оргкомітету Конкурсу, заступник начальника Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, яка зосередила увагу на перспективах розвитку освіти регіону.

Віктор Довбня, проректор з науково-педагогічної роботи ЧОІППО імені К. Д. Ушинського наголосив на важливості професії вчителя в сучасному світі для формування компетентних творчих особистостей та побажав успіхів на шляху становлення Нової української школи.

Учасників конкурсу та фахове журі представила Ірина Лисенко, член оргкомітету, проректор з науково-методичної роботи ЧОІППО імені К.Д. Ушинського.

Святковий настрій подарували учні Чернігівської загальноосвітньої школи I ступеня № 25 Чернігівської міської ради та талант-студія «VIVA» комунального позашкільного навчального закладу Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва.

Фінальний етап конкурсу розпочався із тренінгу психологічної готовності учасників до конкурсних випробувань, який провели методисти навчально-методичного центру психологічної служби в системі освіти Чернігівської області.

У перший день конкурсу педагоги змагалися у випробуваннях «Проєкт» у номінаціях «Початкова освіта», «Образотворче мистецтво»; «Майстер-клас» − у номінації «Зарубіжна література»; «Методичний практикум» − у номінації «Історія». Учителі хімії продемонстрували володіння технікою хімічного експерименту (випробування «Хімічний експеримент») у лабораторіях Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченко.

Наступного дня фіналісти продемонструють фахову компетентність та педагогічну майстерність у пріоритетному конкурсному випробуванні «Урок».

14 лютого на базі комунального позашкільного навчального закладу Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва відбудеться урочисте відзначення переможців та лауреатів конкурсу.

Результати конкурсних випробувань будуть розміщені на сайті обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського у розділі «Учитель року – 2020».