Меню Закрити

ПЕДАГОГІЧНА ЗУСТРІЧ КЕРІВНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОБЛАСТІ В ЛІЦЕЇ № 32 м. ЧЕРНІГОВА

У ліцеї № 32 Чернігівської міської ради відбулося планове засідання учасників творчої групи керівників закладів освіти області з проблеми «Управління процесом здійснення інноваційної діяльності в системі роботи сучасних закладів освіти». Це вже друга зустріч з початку календарного року.

У засіданні взяли участь директор ліцею № 32 Тарасюк Л.В., заступники директора Максименко Л.О., Петренко Н.І., педагоги навчального закладу, а також члени творчої групи – директори закладів освіти області, представники кафедри педагогіки та психології Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського Пономаревський С.Б., та Донець Т.П. Робочим завданням зустрічі стало обговорення проблеми:  «Стратегічні напрями інноваційного розвитку навчального закладу». Відкрив засідання творчого зібрання завідувач кафедри Пономаревський С.Б., який звернув увагу на практичності всіх заходів, ініційованих творчою групою керівників ЗО області, де її учасники апріорі отримують актуальну фахову інформацію, обмінюються досвідом роботи, обговорюють нагальні завдання та проблеми розвитку сучасної освіти, знайомляться з новітніми методичними пропозиціями, техніками, технологіями.

У процесі роботи учасники зібрання взяли участь у презентаціях освітніх  проектів, що діють у школі, майстер-класах, підготовлених педагогами закладу освіти. Так, цікавими, змістовними для учасників творчої групи постали майстер-класи: «Шляхи підвищення якості природничо-математичної освіти», «Застосування Сінгапурських технологій на уроках», «Арт-простір на уроках англійської мови», «Метод «case-study» як сучасна педагогічна технологія навчання», «М’які навички (Soft skills) дитини та їх розвиток». Також члени творчої групи відвідали цифровий кабінет фізики, в якому вчителями ліцею було продемонстровано використання сучасних інформаційно-комунікативних технологій в освітньому процесі закладу на уроках фізики, хімії та біології.

Підсумовуючи перебіг роботи творчої групи на круглому столі, учасники зібрання в один голос підкреслили безперечну користь організації виїзних засідань, на яких поглиблюється досвід педагогічної праці, виникає можливість познайомитися з новими ідеями, побачити в дії те, як працюють конкретні методичні новації, поміркувати про використання напрацювань колег у власній професійній діяльності.

Ми вдячні адміністрації та педагогічному колективу ліцею № 32 м. Чернігова за гостинність та забезпечення творчого контексту роботи. Наступна зустріч учасників творчої групи відбудеться на базі Новгород-Сіверської гімназії імені Б. Майстренка.

Тетяна Донець, керівник творчої групи, 

старший викладач кафедри педагогіки та психології