Науково-методична рада

14 травня 2020 року о 15.00. відбудеться засідання науково-методичної ради інституту в режимі відеоконференції на платформі Zoom

Контактний телефон (0462) 677-271 Пригодій Тетяна Миколаївна, секретар науково-методичної ради

Порядок денний:

1. Упровадження інноваційних форм методичної роботи у діяльність закладу загальної середньої освіти (з досвіду роботи Ігнатенко Наталії Миколаївни, заступника директора з навчально-виховної роботи Анисівської ЗОШ І-III ст. імені І. Я.  Франка Чернігівської районної ради). (Доповідають Пригодій Т. М. та Ігнатенко Н. М.).
  2. Про хід і завершення експериментальної роботи з теми «Формування творчої самостійності учнів у межах навчально-виховного процесу Прилуцької гімназії №1 ім. Георгія Вороного Прилуцької міської ради Чернігівської області» на базі Прилуцької гімназії №1 ім. Георгія Вороного Прилуцької міської ради. (Доповідають Красногор Т. Ф. та Ліпіна Наталія Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Прилуцької гімназії №1 ім. Георгія Вороного Прилуцької міської ради Чернігівської області).