Меню Закрити

Проведено обласний вебінар-нараду

12 травня 2020 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського Навчально-методичним центром психологічної служби у системі освіти Чернігівської області  проведено обласний вебінар-нараду для методистів районних (міських) методичних кабінетів (центрів) місцевих органів управління освітою, які відповідають за питання психологічної служби  «Підготовка аналітичної довідки щодо діяльності психологічної служби системи освіти області у 2019/2020 навчальному році».

Антоненко О.М., директор Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області, висвітлила питання підготовки  аналітичної довідки щодо діяльності психологічної служби системи освіти області  у 2019/2020 навчальному році та звіту щодо виконання Плану заходів розвитку психологічної служби системи освіти України на період до 2020 року.

Методист Центру Третиннікова Л.А. акцентувала увагу на особливостях підготовки статистичних даних відповідно до нормативних потреб та наявності працівників психологічної служби у системі освіти області.

Про результати проведення Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» в 2019/2020 навчальному році у номінації «Корекційно-розвиткові програми» доповіла методист Центру Дрозд О.М.

Участь в  обласному вебінарі-нараді взяло 57 фахівців психологічної служби.

Навчально-методичний центр психологічної служби

у системі освіти Чернігівської області