Меню Закрити

Вітаємо переможця Х Всеукраїнського конкурсу на кращий вебсайт закладу освіти в номінації «Вебсайти закладів загальної середньої освіти (міські школи)»

Повідомляємо, що відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 29.01.2020 № 1/9-51 «Щодо участі у X Всеукраїнському конкурсі на кращий вебсайт закладу освіти» відбувся X Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт закладу освіти в наступних номінаціях:

–        Вебсайти закладів загальної середньої освіти (сільські школи та школи селищ міського типу);

–        Вебсайти закладів загальної середньої освіти (міські школи);

–        Вебсайти закладів дошкільної освіти;

–        Вебсайти закладів позашкільної освіти.

Організатором Конкурсу є Інтернет Асоціація України (ІнАУ) за підтримки Міністерства освіти і науки України. Партнерами Конкурсу є Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Служба освітнього омбудсмена, інформаційний партнер –  канал і-ua.tv.

Метою Конкурсу є сприяння впровадженню та поширенню в освітньому процесі сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, забезпеченню прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти, створенню умов формування закладами освіти відкритих і загальнодоступних ресурсів з інформацією про свою діяльність та оприлюднення такої інформації.

09 червня 2020 року в режимі відеоконференції відбулася церемонія нагородження переможців Х (ювілейного) Всеукраїнського конкурсу на кращий вебсайт закладу освіти.

Загалом на участь у Конкурсі надійшло близько 1000 заявок від закладів освіти з усієї України. Незалежне журі відповідно до умов змагань визначило переможців за номінаціями.

Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою виборов ІІ місце в номінації «Вебсайти закладів загальної середньої освіти (міські школи).

Сайт ліцею: http://vlch.org/

Вітаємо переможця та бажаємо нових перемог на натхнення!