Меню Закрити

Oнлайн засідання школи молодого спеціаліста для новопризначених практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти області

11 червня 2020 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського Навчально-методичним центром психологічної служби у системі освіти Чернігівської області проведено онлайн засідання школи молодого спеціаліста для новопризначених практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти області «Організація та зміст роботи фахівців психологічної служби закладів освіти області в умовах дистанційного навчання».

Антоненко О.М., директор Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області, акцентувала увагу на нормативно-правовій базі діяльності працівників психологічної служби.

Методист Центру Лісовецька І.М., пояснила алгоритм дій працівників психологічної служби закладів освіти у разі виявлення випадків насильства.

Про планування роботи з дітьми, сім’ї яких опинилися у складних життєвих обставинах доповіла методист Центру Третиннікова Л.А.

Методист Центру Дрозд О.М., висвітлила основні питання діяльності практичного психолога закладу загальної середньої освіти у період адаптації першокласників.

Участь в онлайн засіданні школи молодого спеціаліста для новопризначених практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти взяло 32 фахівців психологічної служби.