Меню Закрити

Відбулося засідання вченої ради ЧОІППО імені К. Д. Ушинського

Вчена рада

11 червня 2020 року відбулося засідання вченої ради ЧОІППО імені К. Д. Ушинського. На засіданні були затверджені склад вченої ради, Положення про вчену раду та Положення про порядок обрання голови вченої ради ЧОІППО імені К. Д. Ушинського. Процедурою таємного голосування відбулися вибори голови вченої ради, за результатами яких головою вченої ради було обрано проректора інституту з науково-педагогічної роботи Довбню В. М. Шляхом відкритого голосування заступником голови вченої ради схвалено кандидатуру завідувача кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Мокрогуза О. П.

Наступним розглядалося питання щодо присвоєння вченого звання «доцента» доценту  кафедри педагогіки та психології, кандидату історичних наук Лавріненко Лідії Іванівні. За результатами таємного голосування ухвалили рекомендувати присвоїти вчене звання «доцента» доценту  кафедри педагогіки та психології  Лавріненко Лідії Іванівні.

На засіданні обговорювалися питання STEM та STEАM-освіти в освітньому процесі з природничих дисциплін у Чернігівській області. З доповіддю виступив професор кафедри природничо-математичних дисциплін та інформаційно-комунікаційних технологій в освіті Давиденко А. А. Також присутні ознайомилися з питанням сертифікації як дієвого механізму стимулювання педагогічних працівників до підвищення рівня їхніх професійних компетентностей, яке  представив завідувач відділу дошкільної та початкової освіти Бурнос В. В.

Затверджено регіональну освітню  програму з підвищення кваліфікації «Підготовка експертів до проведення інституційного аудиту в закладах загальної середньої освіти» (доповідач Шульга І. В., завідувачка відділу керівних кадрів та координації діяльності методичних кабінетів (центрів)) та висвітлено питання  переходу від бібліотеки до бібліотечно-інформаційного центру ЧОІППО імені К. Д. Ушинського (доповідач Проскура С. А., провідний бібліотекар інституту).

Вчена рада розглянула також навчально-методичні матеріали працівників інституту, схвалила та рекомендувала їх до друку.