Відбулися вибори ректора Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського

08 липня 2020 року відбулися вибори ректора Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського. Перебіг виборчої кампанії проходив відповідно до чинних нормативно-правових вимог. Кандидатом на посаду ректора Інституту колективом було висунуто чинного керівника Анатолія Заліського. Інших претендентів на посаду ректора Інституту не надійшло.

Вибори відбулися за адресою: м. Чернігів, вул. Гоголя, 16, у залі засідань. Голосування розпочалося о 9.00 і тривало до 15.00.

Активну участь у голосуванні взяли науково-педагогічні та педагогічні працівники Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, а також визначені за квотою виборні представники, які не є науково-педагогічними та педагогічними працівниками.

Кількість осіб, що мали право брати участь у виборах ректора Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, становила 128 працівників. У процедурі таємного голосуванні взяли участь 117 виборців, що становить 91,4% від загальної кількості виборців.

За результатами підрахунку голосів Виборча комісія встановила, що за кандидата на посаду ректора Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського Заліського Анатолія Андрійовича віддали голоси 114 осіб, що становить 89,1% від загальної кількості виборців, та 97,4% від кількості виборців, що здійснили волевиявлення. Не підтримали кандидата 3 учасники голосування.

Заяв і скарг під час голосування не надходило.

Результати голосування підтвердили, що колектив освітнього закладу глибоко цінує керівника, його високий професіоналізм, мудрість у прийнятті рішень, гуманізм, толерантність і віру в людей.