Меню Закрити

Дистанційне навчання учнів засобами інформаційно-комунікаційних технологій

Початок 2020/2021 навчального року актуалізує запровадження в закладах загальної середньої освіти дистанційної та змішаної форм навчання.

03-04 вересня 2020 року працівники ЧОІППО імені К.Д. Ушинського провели вебінар на тему «Інструменти для організації дистанційного навчання учнів засобами інформаційно-комунікаційних технологій для керівників та педагогів області».

Мета заходу: формування професійної компетентності педпрацівників щодо ефективного використання інтернет-ресурсів, програм різного призначення в умовах дистанційного навчання.

Проведення вебінару забезпечили: Дмитро Покришень, завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін та інформаційно-комунікаційних технологій в освіті, кандидат педагогічних наук, доцент, Ольга Рябчун, завідувач відділу планування в системі підвищення кваліфікації.

У роботі заходу взяв участь кандидат технічних наук, доцент кафедри природничо-математичних дисциплін та інформаційно-комунікаційних технологій в освіті Максим Матюшкін та розкрив особливості використання матеріалів дистанційних платформ Classtime, Learningapps, Zoom, проведення відеоуроків, публікацій матеріалів на платформі YouTube та інші інструменти щодо організації дистанційного навчання учнів.

Лариса Пархоменко, Валерій Ракута, Євгенія Закревська, Павло Давиденко, старші викладачі кафедри, надали ґрунтовні роз’яснення щодо  організації та інструментів дистанційного навчання учнів у закладах загальної середньої освіти, організації групи у Facebook, створення текстів, мультимедійного дидактичного матеріалу, інтернетресурсів та публікації матеріалів за допомогою Google форм, Movie Maker, Blogger.

Організатори вебінару врахували ті обставини, що не всі, хто виявив бажання, змогли підключитися та взяти участь у зазначеному заході.

Тому, 09-10 вересня 2020 року, відбудеться повторний вебінар із теми «Інструменти для організації дистанційного навчання учнів засобами інформаційно-комунікаційних технологій» за інтернет посиланнями на віртуальний клас проведення вебінару, який розміщено на сайті ЧОІППО імені К.Д.Ушинського Webinar.org.ua.