Профілактика конфліктів серед дітей

10 та 11 вересня 2020 року, Третинніковою Людмилою Андріївною, методистом Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області у рамках співпраці із Приватною школою «МудрАнгелики» були проведені заняття з елементами тренінгу для дітей 3-х класів щодо профілактики конфліктів у освітньому середовищі.

У ході занять, за допомогою інтерактивних вправ, зокрема сюжетних карток «Проблеми-Бульбашки», було актуалізовано знання дітей про конфлікт, його види, обговорено причини виникнення конфліктних ситуацій у дитячому середовищі та шляхи їх вирішення.

Також, було проговорено емоційний стан учасників конфліктів, надано алгоритм, як правильно просити пробачення.

Заняття проходили як і у класичній-аудиторній обстановці так і на відкритому просторі, що додало заняттям із проблеми профілактики конфліктів легкості та позитивного емоційного забарвлення.