Меню Закрити

Інформація про засідання школи молодого спеціаліста для новопризначених практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти області

08 жовтня 2020 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського Навчально-методичним центром психологічної служби у системі освіти Чернігівської області проведено онлайн засідання школи молодого спеціаліста для новопризначених практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти області «Організація та зміст роботи фахівців психологічної служби закладів освіти області в умовах дистанційного навчання».

Методист Центру Людмила Третиннікова акцентувала увагу на особливостях планування у діяльності працівників психологічної служби.

Питання «Індикатори проявів насильства та методи арт-терапії у діагностичній роботі з дітьми» висвітлила заступник директора Центру Ірина Грищенко.

Методист Центру Ірина Лісовецька пояснила алгоритм дій працівників психологічної служби закладів освіти у разі виявлення випадків насильства в умовах дистанційного навчання.

Участь в онлайн засіданні школи молодого спеціаліста для новопризначених практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти взяло 25 фахівців психологічної служби.

З матеріалами заходу можна ознайомитися на блозі Центру.