Меню Закрити

ХІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», листа Міністерства освіти і науки України від 30.09.2020 № 1/9-553 повідомляємо, що у 2020/2021 навчальному році відбудеться ХІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Згідно з Положенням про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 571, конкурс проводиться для учнів 5–11 класів закладів загальної середньої освіти в чотири етапи (від жовтня до березня), для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентів закладів фахової передвищої освіти, закладів вищої освіти – у три етапи (від листопада до березня).

Урочистості з нагоди початку ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка рекомендовано провести в закладах освіти в день проведення І етапу конкурсу, ураховуючи особливості адаптивного карантину в кожному регіоні, на підставі чинних нормативно-правових актів і рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України та Головного санітарного лікаря України з питань протидії пандемії коронавірусу.

Лист ЧОІППО імені К.Д. Ушинського від 06.10.2020 №20/01-12/701 щодо ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка