Міжнародний цифровий конгрес «Знання та навчання в епоху цифрових технологій»

10 жовтня 2020 року відбувся міжнародний цифровий конгрес «Знання та навчання в епоху цифрових технологій». Захід був організований за ініціативи Goethe-Institut в Україні. Учасниками конгресу стали понад 1960 учасників із 20 країн світу. Програма складалась із чотирьох пленарних лекції та 23 практичних онлайн-семінарів.

Із програмою можна ознайомитися за покликанням: https://www.goethe.de/resources/files/pdf208/veranstaltungsablauf3.pdf

12 жовтня 2020 року на базі інститутів післядипломної педагогічної освіти були проведені онлайн-семінари з теми «Інформаційно-комунікаційні технології для навчання німецької мови».

30 учителів Чернігівської області взяли активну участь у конгресі та завдяки референтам на практиці змогли застосувати здобуті знання, опрацювали багато матеріалів і нових цифрових засобів та інструментів, які можна ефективно використовувати під час освітнього процесу.

Інформацію підготувала Л. Одінцова, методист відділу суспільно-гуманітарних дисциплін ЧОІППО імені К. Д. Ушинського