Меню Закрити

22 грудня 2020 року відбулося чергове засідання вченої ради ЧОІППО імені К.Д. Ушинського

Важливим питанням для розгляду стала доповідь Заліського Анатолія Андрійовича, ректора Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського,  про підсумки роботи інституту за 2020 рік; було визначено стратегію й перспективні напрями розвитку освітньої, науково-методичної та інноваційної діяльності на 2021 рік відповідно до Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

Членами вченої ради схвалено діяльність  Інституту у 2020 році, обговорено та затверджено План роботи обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського на 2021 рік.

На засіданні було розглянуто питання щодо присвоєння вченого звання «доцент» Сагач Оксані Михайлівні, доцентові кафедри педагогіки та психології ЧОІППО імені К.Д. Ушинського, кандидатові історичних наук. За результатами таємного голосування ухвалили рекомендувати присвоїти Сагач О.М. вчене звання «доцент».

Вчена рада схвалила 10 навчальних програм підвищення кваліфікації педагогічних працівників, авторами яких є науково-педагогічні працівники Чернігівського обласного інституту післядипломної  педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, та розглянула навчально-методичні матеріали працівників інституту, схвалила та рекомендувала їх до друку.

Голова вченої ради, Довбня Віктор Миколайович, подякував колегам за плідну продуктивну роботу впродовж року, побажав міцного здоров’я, творчих здобутків, миру й злагоди в новому році.

Наступне засідання вченої ради ЧОІППО імені К.Д. Ушинського заплановано на 18 лютого 2021 року.