Меню Закрити

Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція «Результативна початкова освіта»

Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України спільно з Видавничим домом “Освіта” проводить Всеукраїнську науково-практичну онлайн конференцію «Результативна початкова освіта».
Мета конференції – обговорення актуальних наукових і практичних аспектів розвитку Нової української школи, окреслення перспектив та очікувань суспільства від реформи НУШ. Аналіз досягнень досвіду педагогів.
Запрошуємо взяти участь у заході науковців, завідувачів кафедр, методистів ЗППО, які опікуються питаннями початкової освіти, керівників закладів загальної середньої освіти, педагогічних працівників та усіх зацікавлених у розвитку початкової освіти. Долучитися до участі в онлайн конференції можна як слухач під час відео трансляції.
Посилання на відео трансляцію буде розміщено на офіційному сайті Інституту педагогіки НАПН України 12 січня 2021 року а також у формі реєстрації.
Зареєструватися на конференцію та залишити заявку на отримання сертифікату можна за посиланням:
За день до початку конференції усім зареєстрованим учасникам на електронну адресу надійде лист з посиланням на конференцію.
Захід відбудеться 12 січня 2021 року. Початок об 11:00 на платформі Youtube.