Меню Закрити

Увага! Дванадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» й виставка освіти за кордоном «World Edu»

31 березня – 02 квітня 2021 року відбудуться головні події освітньої галузі України – Дванадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці Спорту (Спортивна площа, 1, м. Київ).

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України (лист МОН України № 1/11-8567 від 01.12.2020, лист НАПН України № 2-7/156 від 04.12.2020). 

Мета – об’єднати учасників освітнього процесу для обговорення актуальних питань забезпечення високої якості освіти, підвищення кваліфікації і перепідготовки педагогічних кадрів, забезпечення якісного дистанційного навчання в умовах сучасних викликів, дидактичними матеріалами, обладнанням, продуктами, рішеннями, програмами для побудови сучасного освітнього середовища, сприяти збагаченню кращим досвідом науково-педагогічної праці, пошуку нових, креативних форм і технологій отримання знань в умовах глобалізованого світу, презентувати  міжнародну науково-освітню діяльність і партнерство, формування партнерських зв’язків з роботодавцями, інноваційний пошук форм і методів організації виробничого навчання, розвиток системи безперервної освіти, нових підходів до надання освітніх послуг. Майбутнім абітурієнтам, учням, студентам, батькам допомогти обрати майбутній фах, надати індивідуальні консультації щодо особливостей вступу, програм навчання, напрямів підготовки й спеціальностей, проходження практики, розвитку інфраструктури, можливостей навчання та працевлаштування в Україні й за кордоном.

Програмою виставок передбачено проведення науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів, воркшопів, відкритих уроків, експертних дискусій, педагогічних коучингів, дискусійних панелей, тренінгів за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних закладів освіти, міжнародних представництв, а також випускників, учнів, батьків і широкої громадськості. Тематичні заходи: конференції, семінари, тренінги тощо відбудуться в онлайн форматі. Майстер-класи, презентації відбудуться безпосередньо на стендах учасників. Учасник виставки може подати на розгляд Оргкомітету одну тему заходу для внесення до програми роботи. Пропозиції приймаються до 24.02.2021 р., після вказаного терміну не розглядаються. Доповідачам заходів видається відповідний Сертифікат.

КОНКУРСИ Й НАГОРОДИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ:

 1. Рейтинговий виставковий конкурс для закладів вищої, післядипломної та професійної (професійно-технічної) освіти з нагородженням Гран-Прі.

ІI. Конкурс із тематичних номінацій:

 1. Упровадження державних стандартів освіти.
 2. Інновації в розвитку міжнародної співпраці в закладі освіти.
 3. STEM-освіта: сучасні формати й практичні рішення від дошкільника до компетентного учня і студента.
 4. Сучасна інклюзивна освіта: кращі практики, розробки і підготовка кадрів.
 5. Модернізація змісту професійної (професійно-технічної) освіти в умовах євроінтеграції України.
 6. Використання імерсивних технологій в освітній практиці.
 7. Діяльність закладу вищої освіти з розвитку експорту освітніх послуг.
 8. Інноваційні технології профорієнтаційної роботи й кар’єрного консультування випускників закладів освіти.
 9. Використання цифрових інструментів для забезпечення ефективного дистанційного й змішаного навчання в кризових умовах.
 10. Психологічний супровід освітніх реформ у діяльності психологічної служби.
 11. Створення і впровадження сучасних засобів навчання, продуктів, програм, систем і комплексних рішень для підвищення якості освіти.
 12. Розвиток партнерства освіти й бізнесу як стратегічного ресурсу підготовки конкурентоспроможного фахівця.

Учасники виставки, які бажають взяти участь у конкурсі з номінацій, надсилають до 24.02.2021 р. відповідний лист і роботу на адресу: вул. Іоанна Павла II, 4/6, корпус В, оф. 1107, м. Київ, 01042, Україна.

Інформацію про пакет документів на участь у виставці й конкурсах − на офіційному сайті http://www.vsosvita.com.ua/ або звертатися в Оргкомітет виставки: (044) 498-42-04, (067) 656-51-89.

Бажаємо натхнення, творчих успіхів і перемог у конкурсах

Дванадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2021»!

Лист Компанії “Виставковий світ” від 05.01.2021 №32-05,01,02 “Про розміщення інформаційних матеріалів виставки “Сучасні заклади освіти – 2021″”