Меню Закрити

ІІ Міжнародний фотоконкурс «Ми – Люди Землі» для учнів 5-8, 9-11 класів закладів загальної середньої освіти

Повідомляємо, що від 15 лютого до 15 травня 2021 року з метою розвитку дитячої та юнацької творчості, а також покращення екологічної ситуації у світі буде проведено ІІ Міжнародний фотоконкурс «Ми – Люди Землі» (далі – Фотоконкурс) для учнів 5-8, 9-11 класів закладів загальної середньої освіти.

Фотоконкурс відбудеться за організації Міжнародного культурного центру «Сяйво» за підтримки Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, НЦ «Мала академія наук України», ГО «Центр освітнього консультування», Project Central (США).

Метою Фотоконкурсу є сприяння самореалізації творчого потенціалу дітей, юнацтва та молоді, розвитку громадянської еко-свідомості, збереженню Всесвіту та навколишнього середовища, формуванню національної культури чистоти та екологічної відповідальності людства.

Конкурсні роботи розглядатиме та оцінюватиме компетентне журі. Переможців та активних учасників буде нагороджено цінними подарунками.

Крайній термін подання робіт – 15 травня 2021 року. Заявка на участь за посиланням у листі, що додається.

Результати Фотоконкурсу будуть опубліковані 25 травня 2021 року. Кращі роботи будуть розміщенні на порталі «Музейна планета»

Урочисте нагородження переможців та номінантів Фотоконкурсу відбудеться у червні 2021 року в м. Києві (про час і місце буде повідомлено додатково).

Детальніше ознайомитися з умовами участі у Фотоконкурсі можна на сайті Міжнародного культурного центру «Сяйво» https://syaivo.org/

Координатор Фотоконкурсу – Інна Канюка, моб. тел. 066-320-05-36, Галина Коломоєць, моб. тел. 097-842-32-67.

Лист Міністерства освіти і науки України від 15.02.2021 №1/9-71 “Щодо проведення Міжнародного фотоконкурсу”