ІІІ Всеукраїнська олімпіада «Єдина Україна: історія поборницького поступу»

Вивчення проблем пов’язаних із втіленням ідеї побудови незалежної соборної держави актуальне на сучасному етапі української історії. Сьогодні, як і 100 років тому, Україна бореться за збереження власної держави і повернення своїх тимчасово окупованих територій. Знання національної історії виступає запорукою єдності українського народу у протистоянні із зовнішнім агресором і визначає перспективу нашого історичного поступу до об’єднаної Європи.

Історичний факультет Київського національного університету Імені Тараса Шевченка за підтримки Міністерства освіти і науки України проводить ІІІ Всеукраїнську олімпіаду «Єдина Україна: історія поборницького поступу» для учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти.

Олімпіада буде проведена дистанційно в два етапи:

перший 1-31 березня 2021 р.,

другий – 10 квітня 2021 р.

Умови проведення ІІІ Всеукраїнської олімпіади «Єдина Україна: історія поборницького поступу»

Участь в олімпіаді є добровільною.