Меню Закрити

Global Money Week 2021 – Всесвітній тиждень грошей

Цього року Україна увосьме святкуватиме Global Money Week – Всесвітній тиждень грошей. Це цикл освітніх заходів для дітей та молоді в сфері фінансової обізнаності, що одночасно проводяться в понад 170 країнах світу. “Бережіть себе, бережіть свої гроші!” – це офіційна тема Global Money Week у 2021 році.

До участі в заходах запрошуються здобувачі загальної середньої освіти.

Проведення заходів заплановано: для студентів – на 22-28 березня 2021 року, для школярів – на 15-21 березня 2021 року.

Із програмою заходів Національного банку України для школярів та студентів, навчальними матеріалами та ідеями заходів для святкування Global Money Week 2021 можна ознайомитися на тематичному мікросайті: https://events.bank.gov.ua/gmw2021/.

За новинами перебігу інформаційної компанії Global Money Week 2021 слідкуйте на сторінці Національного банку з фінансової обізнаності у Facebook – Financial Literacy Ukraine (Фінансова грамотність в Україні).

Навчальні матеріали для проведення заходів з фінансової обізнаності можна завантажити з тематичного мікросайта: https://events.bank.gov.ua/gmw2021/.

Рекомендовано розглянути разом із учнями навчальні презентації з основ управління особистими фінансами. Посилити інтерактивну складову навчального процесу пропонуємо шляхом участі в конкурсі шкільних відеоробіт «Гривня! Камера! Мотор!», за допомогою різноманітних ігор та кросвордів, а також тематичних онлайн-тестів на платформі Kahoot!, які можна пройти самостійно або перетворити на командні змагання.

Також учасники Global Money Week 2021 зможуть взяти участь у вебінарах Національного банку України на фінансову тематику для школярів і студентів за допомогою онлайн-платформи Zoom, у флешмобах «Як святкуємо Global Money Week 2021» і «Танцюй, як Манімен» у соціальних мережах, у вікторинах на сторінці Музею грошей НБУ в Instagram.

Про результати проведених заходів, присвячених Global Money Week 2021, представники закладів освіти повинні повідомити Національний банк України до 02 квітня 2021 року, заповнивши спеціальну форму звітності на сайті https://events.bank.gov.ua/gmw2021/, або за посиланням: https://cutt.ly/zk4Tl3b.

Найініціативніші учасники будуть відзначені призами і потраплять до рейтингів Топ-10 найактивніших шкіл/найактивніших закладів вищої освіти під час Global Money Week 2021 в Україні.

За додатковою інформацією звертатися до відповідальної особи з питань проведення інформаційної кампанії Global Money Week 2021 в Україні – головного експерта управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності Національного банку України Олени Тригуб, моб. 067-255-44-68, Email: olena.tryhub@bank.gov.ua.

Лист Міністерства освіти і науки України від 04.03.2021 № 1/9-114 “Щодо проведення циклу просвітницьких заходів Global Money Week у 2021 році для дітей та молоді”