Участь у заходах, присвячених 30-річчю психологічної служби у системі освіти України

З нагоди 30-річчя психологічної служби у системі освіти України директор Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області Олена Антоненко взяла участь у наступних заходах:

• у І Всеукраїнській онлайн-толоці «Сучасні тенденції розвитку психологічної служби системи освіти» з нагоди 30-річчя створення психологічної служби системи освіти України КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради». Участь у толоці взяло понад 200 освітян Одещини, майстер-класи та вебінари провели 7 спікерів з Луцька, Донецька, Вінниці, Чернігова та Одеси. Антоненко О.М. провела майстер-клас «Техніки фототерапії в психологічному консультуванні», ознайомила учасників з основними напрямами роботи працівників психологічної служби Чернігівщини, з досвідом роботи та шляхами вирішення нагальних проблем, пов’язаних з наданням ефективної психологічної допомоги учасникам освітнього процесу в умовах змішаного навчання (14-15 квітня);
  • у Всеукраїнській науково-методичній онлайн-конференції, присвяченій 30-річчю психологічної служби у системі освіти України, організованій Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіту» спільно з Українським науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи НАПНУ України та Центральним інститутом післядипломної освіти Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПНУ. Участь у конференції взяли представники Міністерства освіти і науки, керівники психологічної служби системи освіти України, регіональних психологічних служб, науковці та практичні психологи системи освіти.

Антоненко Оленою Михайлівною було підготовано відео виступ на тему «Психологічна служба Чернігівщини: реалії, здобутки, перспективи», у якому вона означила основні етапи формування психологічної служби Чернігівської області, структуру, створення та діяльність Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, ознайомила учасників зі специфікою та інноваціями у здійсненні психологічного супроводу освітнього процесу в закладах освіти області( 23 квітня).