Меню Закрити

«ФІЛОСОФІЯ ОСВІТИ І ПЕДАГОГІКА»

Побачив світ оновлений номер науково-методичного журналу інституту «ФІЛОСОФІЯ ОСВІТИ І ПЕДАГОГІКА». Часопис доступний для читачів за покликанням:  https://choippo.edu.ua/rar/FO48.pdf на сайті нашого закладу, а друкований варіант – у науковій бібліотеці ЧОІППО.

Починаючи з числа 48, часопис, що виходить з 1999 року, отримав новий дизайн, нову редакційну колегію і нове змістове наповнення, в основу якого були покладені наукові напрями філософії освіти і суспільствознавства, інноваційних аспектів розвитку освіти в Україні та за кордоном, історії, теорії педагогіки й андрагогіки, дидактики, педагогічної компаративістики, практичної психології. Також журнал цікавлять і різноманітні освітні методичні практики, технології та техніки, аналіз їх ролі в процесах модернізації освіти в Україні та за її межами.

Уперше за час свого існування видання стало міжнародним. У випуску можна познайомитися не лише з розвідками вітчизняних науковців, але й з доробками колег-освітян з Білорусі, Німеччини, Канади.

«Філософія освіти і педагогіка» буде виходити двічі на рік (квітень, листопад). Зацікавлених осіб просимо подавати свої матеріали завчасно. Вимоги до статей, контактні дані редакційної колегії розміщені на кінцевій сторінці часопису.