Обласний онлайн-вебінар учителів математики

Відповідно до плану роботи Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського на 2021 рік, 27 квітня відбувся обласний онлайн-вебінар учителів математики з теми «Підвищення ефективності уроку математики в умовах модернізації освітнього процесу».

Ганна Тур, методист відділу природничо-математичних дисциплін ЧОІППО імені К.Д. Ушинського висвітлила теоретичні питання проблеми модернізації освітнього процесу.

Під час заходу було ознайомлено учасників з досвідом модернізації освітнього процесу шляхом впровадження сучасних інноваційних технологій.

Заслухано доповіді з досвіду роботи вчительки математики Чернігівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 19 Надії Нагорнюк, переможця другого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Математика», яка гідно представила математичну спільноту Чернігівщини у третьому турі конкурсу, де вона стала однією з 12-ти найкращих вчителів математики України у 2021 році. Тема виступу «Використання сучасних онлайн елементів навчання як технологія співробітництва на уроках математики в умовах модернізації змісту освіти».

Зі скарбнички досвіду лауреата обласної Премії імені Софії Русової у 2020 році, лауреата другого туру конкурсу «Вчитель року – 2021 в номінації «Математика» Циганенко Ірини, вчительки математики Бахмацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Бахмацької міської ради було запропоновано тему: «Створення на уроках математики педагогічних ситуацій спілкування, які забезпечують умови самореалізації та самовираження учнів».

Досвідом підвищення ефективності уроку математики в умовах дистанційного навчання поділилася, лауреат другого туру конкурсу «Вчитель року – 2021 в номінації «Математика» Білобловська Світлана, вчителька математики Носівської міської гімназії Носівської міської ради.

Розкрила можливості візуалізації як методу навчання на уроках математики, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри природничо-математичних дисциплін та ІКТ в освіті ЧОІППО імені К.Д Ушинського Євтушенко Наталія.

Про власний досвід запровадження дослідницької діяльності як одного з чинників підвищення ефективності уроку математики в умовах модернізації змісту освіти, презентувала учасникам заходу Сорока Валентина, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчителька математики Козелецької гімназії № 1 Козелецької селищної ради.

Учасники вебінару відзначили важливість модернізації освітнього процесу, ефективність впровадження нових методик, що сприяють підвищенню його якості, зацікавленості учнів і вчителів та важливість процесу реформування традиційної системи освіти.

На завершення заходу Ганна Тур підбила підсумки його роботи.

У заході взяло участь 96 учителів закладів загальної середньої освіти Чернігівщини.