Проєкт «Енергоефективні школи: нова генерація»

Метою Проєкту є навчання дітей і підлітків житлово-комунальній грамоті та формування у них навичок енергоощадливої поведінки. Навчання відбувається за допомогою безкоштовної інноваційної онлайн-програми дистанційного навчання energyschool.org.ua.

У межах Проєкту регулярно проводяться різноманітні конкурси які допомагають заощаджувати ресурси та дбати про екологію. Переможці конкурсів, кращі учні та вчителі нагороджуються цінними призами.

Запрошуємо заклади загальної середньої освіти та здобувачів освіти долучитись до Конкурсу проєктних пропозицій, де зареєстровані учасники Проєкту можуть отримати гранти до 150 тис. грн на впровадження енергоефективних заходів у приміщеннях закладів загальної середньої освіти. Детальна інформація стосовно конкурсу за посиланням http://ees.energyschool.org.ua/news/536

Участь у Проєкті передбачає опанування дітьми та учнівською молоддю онлайн-курсів за вибором, схвалених МОНУ для використання в закладах освіти: «Основи енергопостачання та енергозбереження» для 6-8 класів, «Абетка з основ житлово-комунального управління» для 9-11 класів та «Мій енергоефективний будинок» для учнів 4-го класу.

Конкурси та активності проєкту:

• Новий Конкурс проєктних пропозицій з підвищення енергоефективності та/або покращення комфорту перебування у закладі освіти;
  • «Зелена ініціатива»;
  • «Зберігаймо ресурси вдома»;
  • Конкурс на найкращі ідеї соціальної реклами «Діти знають – діти навчать»;
  • Конкурс серед вчителів на кращі відео презентації за темами курсу «Абетка з основ житлово-комунального управління»;
  • Масштабна екологічна ініціатива «Еко-мрія».

Контактна особа з питань адміністративної підтримки Проєкту – Тетяна Прокопенко, тел. +38 050 928 56 86, ел. адреса: prokopenko@mdi.org.ua.

Запрошуємо заклади загальної середньої освіти та учнів взяти участь у Проєкті, зареєструвавшись за посиланням energyschool.org.ua та зробити свій внесок у енергонезалежність країни!