Вітаємо переможців XІІІ Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії – 2021»

У квітні–травні 2021 року в онлайн-форматі відбулася XІІІ Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії – 2021» на базі науково-дослідної лабораторії християнської етики, психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія».

Відповідно до розпорядження Національного університету «Острозька академія» від 21 травня 2021 року № 02-21 «Про результати XІІІ Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії» – 2021» від Чернігівської області дипломами відзначені:

Олександра Семенець, найменша переможниця, вихованка середньої групи Старобілоуського комунального закладу дошкільної освіти «Зернятко» Новобілоуської сільської ради Чернігівського району;

Альона Галенко, учениця 10 класу Козилівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Холминської селищної ради Корюківського району.

Щиро вітаємо наших переможців та їх наставників!

Бажаємо творчої наснаги, натхнення та перемог!