Дошкільна освіта для майбутнього: досягнення та перспективи!

23 вересня 2021 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського проведено обласний вебінар для керівників закладів дошкільної освіти з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля, яке започатковано за ініціативи Всеукраїнського громадського об`єднання «Асоціація працівників дошкільної освіти» та відзначається щорічно за рішенням І Всеукраїнського з`їзду працівників дошкільної освіти (2010 рік).

Учасників вебінару з професійним святом щиро привітала Ірина Лисенко, проректор інституту, яка зазначила. що від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального й своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя.

Надія Жеребцова, методист відділу дошкільної та початкової освіти, акцентувала увагу на  проблемних питаннях імплементації змісту нової редакції Базового компонента дошкільної освіти, які потрібно врахувати в практичній роботі педагогічних колективів.

Справжньою окрасою святкового заходу став виступ юних талантів, вихованців Чернігівського дошкільного навчального закладу №54 Чернігівської міської ради та їх наставників, музичних керівників, Юлії Шевченко та Наталії Коренькової.

Наталія Кутеньова, консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради», окреслила пріоритетні завдання ЦПР ПП на шляху розбудови якісної дошкільної освіти регіону.

Учасників зібрання вітала Зоя Плугова, голова місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти», завідувачка Чернігівського дошкільного навчального закладу №60 «Чебурашка» Чернігівської міської ради. Зоя Михайлівна ознайомила учасників вебінару з планом заходів Асоціації та розкрила основні аспекти побудови стратегії розвитку закладу дошкільної освіти відповідно до сучасних вимог.

Наталія Гриднєва, вихователь-методист Чернігівського дошкільного навчального закладу №70 «Дюймовочка» Чернігівської міської ради, поділилася досвідом роботи щодо інноваційного потенціалу організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти, досвіду роботи віртуального методичного кабінету закладу.

Шановні колеги! Щиро вітаємо всіх працівників закладів дошкільної освіти з професійним святом, Всеукраїнським днем дошкілля! Бажаємо міцного здоров’я та оптимістичного настрою!