Відбулося чергове засідання вченої ради ЧОІППО імені К. Д. Ушинського

23 вересня 2021 року відбулося чергове засідання вченої ради ЧОІППО імені К. Д. Ушинського.

На засіданні було розглянуто питання щодо підсумків реалізації  обласного освітнього проєкту «Моя Україна – єдина та вільна» (до 30-ї річниці незалежності України). Доповідачка Олена Злобіна, завідувачка відділу  виховної роботи та позашкільної освіти, у виступі наголосила на необхідності залучення переможців проєкту до проведення майстер-класів під час організації підвищення кваліфікації заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти та занесення матеріалів проєкту до картотеки перспективного педагогічного досвіду ЧОІППО імені К. Д. Ушинського.

Олександр Мокрогуз, завідувач кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання, проаналізував публікації, у яких висвітлено  науково-методичні проблеми викладачів  кафедри. Доповідач вніс  пропозицію завідувачам кафедр створити каталог публікацій науково-педагогічних та педагогічних працівників ЧОІППО імені К. Д. Ушинського й розмістити на сайті Інституту.

На засіданні було розглянуто, схвалено та затверджено  Інструкцію з планування й обліку навчального навантаження педагогічних і науково-педагогічних працівників Інституту.

Відповідно до порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти та з метою вдосконалення фахової підготовки шляхом поглиблення й розширення професійних знань, умінь та навичок, професійних компетентностей, набуття науково-педагогічного досвіду вченою радою визнані результати наукового стажування за індивідуальними програмами підвищення кваліфікації та міжнародною програмою науково-педагогічних працівників Чалої Т. І., Мазур Т. В., Буковської О. А., Бієнко Н.  А., Башевої І. М., Британ Ю. В.

Вчена рада схвалила 2 регіональні програми підвищення кваліфікації: вчителів початкової школи (1 клас) з теми «Нова українська школа: відповідаємо на виклики» та науково-педагогічних і педагогічних працівників в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти; 2 навчальні програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників, авторами яких є педагогічні й науково-педагогічні працівники Чернігівського обласного інституту післядипломної  педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського.

Також на засіданні були розглянуті, схвалені та рекомендовані до друку навчально-методичні матеріали працівників Інституту.